دسته بیل روسی

دسته بیل روسی

دسته بیل چوبی و روسی

دسته بیل های چوبی از چوب های متفاوتی ساخته می‌شوند ولی دسته بیل هایی که روس هستن به دلیل کیفیت بالا و مقاومت و سختی زیاد همیشه مورد توجه مصرف کنندگان قرار گرفته اند. دسته بیل روسی از چوب باکیفیت ساخته می شود. چوب های استفاده شده در ساخت این دسته بیل ها معمولا از درخت آسیکا و برزیوا است. علاوه بر نوع چوب به کار برده شده در ساخت آن، نوع ساخت، دستگاه های به کار برده شده برای ساخت، ظرافت ساخت و عوامل زیادی در کیفیت دسته بیل چوبی تولید شده تأثیر دارند. دسته بیل های روسی معمولا وارداتی هستند ولی در داخل کشور نیز برخی از تولیدکنندگان، چوب خام این نوع دسته بیل را وارد کرده و تولید دسته بیل را در داخل کشور انجام می دهند. از آنجایی که جنس و نوع چوب وارداتی همان چوب دست بیل روسی خارجی است، اگر کیفیت ساخت نیز به همان اندازه عالی باشد می توان گفت این دو نوع دسته بیل (دسته بیل روسی وارداتی و دسته بیل روسی ساخته شده در داخل کشور) هیچ فرقی با یکدیگر ندارند و هر دو از کیفیت و سختی و مقاومت یکسان برخوردارند.

کیفیت های مختلف دسته بیل روسی

شرکت ثقال سازه انواع دسته بیل های روسی با چندین درجه کیفیت از قبیل دسته بیل روسی سوپر، دسته بیل روسی درجه یک، دسته بیل روسی درجه دو را از کشور های دیگر وارد کرده و به صورت عمده در واحد های فروش ابزارآلات توزیع می کند. همچنین دسته بیل روکشدار روسی نیز موجود می باشد که کیفیت آن همانند دسته بیل های روسی درجه یک است. دسته بیل خالدار نیز نوعی با درجه کیفیت نسبتا پایین تر محسوب می شود. اما با توجه به قیمت پایین تر آن برای برخی کاربرد ها می تواند بسیار مطلوب باشد.

اندازه دسته بیل روسی

اندازه استاندارد برای این دسته بیل طول 150 سانتی متر و قطر 4 سانتی متر است، اما در صورت نیاز به دسته بیلی با اندازه های دیگر می توان آن را به صورت سفارشی تولید کرد.

خرید عمده دسته بیل روسی

بسته بندی دسته بیل های موجود در انبار ثقال سازه به صورت بسته های 20 تایی می باشد و  حداقل سفارش 5 بسته یا 100 عدد است. انبار شرکت در شهر تبریز قرار دارد و کلیه توزیع ها در این شهر رایگان صورت می گیرد ولی برای ارسال به سایر شهرستان ها هزینه ارسال بر عهده مشتری است و کرایه حمل به صورت پس کرایه خواهد بود.

قیمت دسته بیل روسی

با توجه به توضیحات بالا، قیمت دسته بیل های روسی نسبت به درجه کیفیت آن ها می تواند بسیار متفاوت باشد. همچنین به دلیل وارداتی بودن این محصول و نوسانات بازار امکان تغییر قیمت روزانه وجود دارد. برای اطلاع از قیمت دسته بیل روس سوپر، قیمت دسته بیل روس درجه یک ، قیمت دسته بیل روس درجه دو ، قیمت دسته بیل روس روکش دار ، قیمت دسته بیل روس خالدار با شماره های زیر تماس بگیرید.

04133254068

04133254071

[تعداد: 7   میانگین: 4.6/5]

مطالب مرتبط

2 دیدگاه

  1. پاسخ

    خرید عمده دسته بیل روسی قیمت چنده ؟

    • قیمت های درج شده در سایت برای خرید عمده و حداقل خرید 100 عدد است. برای خرید بالای 5000 عدد که تخفیف بیشتری دارد با پشتیبانی تماس بگیرید و یا در واتساپ پیام دهید.

دیدگاهی بنویسید

استعلام قیمت از واتس آپ