ما یک تیم خلاق هستیم

تاریخچه ما

جلسه ی مدیران ثقال مارکت

شرکت «ثقال سازه تحکیم بنیان» با بیش از 40 سال سابقه اجرایی ابنیه های عمرانی همچون بزرگترین بیمارستان فوق تخصص کودکان در خاورمیانه واقع در شهرک خاوران تبریز، مجتمع رفاهی تفریحی پتروشیمی تبریز ، اجرای ۱۵۰ واحد مسکونی ویلایی در شهرک رشدیه تبریز و …

از جمله شرکتهای موفق عمرانی کشور است که در جهت دستیابی به آرامش و آسایش افراد جامعه به همراه نیروی متخصص و کادر مجرب پا به عرصه تلاش و فعالیت گذاشته است.

پشتوانه علمی، اجرایی و تجربه سالیان گذشته، این شرکت را قادر ساخته تا با یکپارچه سازی و تجمیع تخصص های مرتبط در حوزه های (ابنیه، آب، راه)

بهره گیری از متدهای نوین طراحی، محاسبه، اجراء و با در اختیار داشتن مدرن ترین ماشین آلات و با بکارگیری بهینه از منابع، زمان و نیروهای مجرب و متخصص، تمام آیتم های یک پروژه را از مرحله طراحی تا بهره برداری با لحاظ کردن پیوست های فرهنگی آن جهت آرامش و امنیت روانی شهروندان جامعه به انجام برساند.

بیوگرافی ثقال مارکت

ثقال‌ مارکت بعنوان زیر مجموعه‌ی هلدینگ ثقال‌سازه‌ تحکیم‌ بنیان فعالیت خود را از سال 1396 در زمینه‌ی فروش ابزار و مصالح ساختمانی و لوازم مصرفی و ایمنی کارخانجات شروع نموده است.

اهداف ثقال مارکت و مزایای خرید از آن

شرایط و وضعیت اقتصادی جامعه هلدینگ ثقال سازه تحکیم بنیان را بر آن داشت تا با اضافه نمودن مجموعه‌ی فروشگاهی ثقال مارکت به زیر مجموعه‌های خود گامی بزرگ در جهت حمایت از تولیبدکنندگان و همچنین مصرف کنندگان در حوزه‌ی ابزارآلات و مصالح ساختمانی و لوازم مصرفی کارخانجات و لوازم ایمنی بردارد.

هدف از ایجاد این مجموعه حذف دغدغه‌های تولیدکنندگان و عمده‌فروشان و مصرف کنندگان به شرح ذیل می‌باشد:

  • تامین محصولات ارائه شده با بهترین و مناسب ترین قیمت:

وجود چندین واسطه بین تولیدکنندگان لوازم مصرفی و مصرف کنندگان قطعا قیمت محصولات را بالا برده و هزینه‌ی زیادی را متحمل مجتمع‌های تولیدی می‌نماید با توجه به اینکه فروشگاه ثقال مارکت تولید کنند‌ی دسته ابزار چوبی یا واردکننده و نماینده محصولات ارائه شده می‌باشد لذا این امکان برای مشتریان فراهم گردیده تا محصولات درخواستی را به قیمت عمده تهیه نمایند.

  • تضمین کیفیت:

فروشگاه ثقال مارکت قبل از اضافه نمودن محصول به سایت خود توسط کارشناسان مجموعه کیفیت محصول را بررسی نموده و در صورت تایید جهت فروش در سایت قرار داده می‌شود لذا مشتریان عزیز می‌توانند با اطمینان خاطر از کیفیت محصولات اقدام به خرید نمایند.

  • خرید راحت (صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها):

مسئولین کارخانجات و عمده‌فروشان و ابزار فروشی‌ها و سایر مشتریان عزیز می توانند با مراجعه به سایت یا نصب اپلیکیشن ثقال از برنامه بازار یا سیب اپ بدون مراجعه‌ی حضوری به فروشگاه‌های سطح شهر خرید خود را انجام داده و بدون اینکه زمان یا هزینه‌ی اضافی را برای تهیه محصول مورد نظر صرف کنند آن محصول را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرند.

  • تضمین قیمت:

فروشگاه ثقال مارکت به لحاظ قیمت و کیفیت تمامی محصولات خود را تضمین نموده و چنانچه مشتریان عزیز درخواست عودت محصول را داشته باشند به مدت هفت روز از زمان تحویل کالا این امکان را برای مشتریان خود فراهم نموده است.

  • تنوع محصولات:

یکی از دغدغه‌های مدیران کارخانجات ابزار فروشی‌های کشور و سایر مشتریان عزیز تهیه‌ی محصولات مصرفی از فروشگاه‌های مختلف می‌باشد که فروشگاه ثقال مارکت با ارائه‌ی محصولات متنوع این دغدغه‌ی اساسی را برطرف نموده است.

تیم مدیریتی

مهندس وحید قلی پور
مدیر تولید
مهندس سجاد قلی پور
مدیر بازرگانی
مهندس شهاب میرزائی
مدیر سئو و IT

مشتریان ما

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید