بیلچه باغبانی

بازار ابزار آلات ساختمانی و کشاورزی رونق خوبی دارد. این مراکز تجاری با تحقیق و پژوهش روی نیازمندی‌های کارفرمایان و مصرف کنندگان یا کاربران فردی، محصولات متنوعی را در حوزه‌ی کاری خود جمع آوری و در دسترس مصرف کننده‌گان قرار داده اند. کوشش‌ها و مطالعات تهیه کنندگان بر روی محصول، متریال‌های مختلف ساخت محصول، روش‌های تولید و. . می‌باشد.

فاکتورهایی که برآورد هزینه‌های تولیدات ایشان را تعیین می‌کند. هرکدام از این فاکتورهای مهم پس از جمع آوری اطلاعات آماری بدست می‌آید. که حتما جامعه هدف این تحقیقات بازار مصرف کنندگان مرتبط با آن است.

کشاورزان جزو قشری از جامعه ما هستند که شرایط اقتصادی وقیمت و ارزش اقتصادی برای آنان بسیار مهم است. بنابراین آنچه تولید می‌شود. باید بتواند در وحله‌ی اول نظر این افراد را به خود جلب کند تا به محصول موفقی در بازار تبدیل کردد.

کالای کشاورزی با توجه به کشت‌های سنتی همیشه رونق دارد. بعلاوه چندی ست که نوع کاشت گلخانه‌ای نیز به آن اضافه شده است. همه فصلی کاشت گلخانه‌ای مزیت بارز دیگری است که نیاز به مصرف ابزار آلات را بیشتر می‌کند و بازار فروش را رونق می‌بخشد.

گلخانه‌ها معمولا در جایی نزدیک به شهرها بنا می‌شوند و بسیار مجهزند. سیستم‌های تاسیس گلخانه‌های مدرن این روزها بازار داغ خود را دارد. گلخانه‌ها و چهار فصل بودن آن‌ها در کاشت و برداشت محصول بازار هدف جدیدی برای تولیدکنندگان ابزارآلات کشاورزی و باغبانی شده اند.

ازآن جایی که کاشت و برداشت در گلخانه‌ها با مساحت کمتری نسبت به زمین‌های کشاورزی صورت می‌گیرد. لذا وجود ابزار مینیاتوری نیز برای انجام کار در این مکان‌ها نیاز مبرم است. ابزار مینیاتوری ابزاریست که از نظر اندازه، کوچکتر از نوع معمولی آن  است ولی از نظر کارکرد همان کار را انجام می‌دهد.

کاربرد بیلچه در باغبانی

سنتی‌ترین و اولین ابزار موجود در کشاورزی بیل و بیلچه است. بیلچه‌های فلزی سوژه‌ی مقاله‌ی ماست. این بیلچه یا همان بیل کوچک با مواد اولیه فلزی از تولیدات برجسته در حوزه‌ی کشاورزی و باغبانی است. باغبانان برای کاشت محصولات باغی و کشتی خود بصورت سنتی نیاز به ابزار کوچکتر و مینیاتورتری دارند.

تولید بیلچه نیز برای همین منظور انجام می‌گیرد. بیلچه‌های فلزی با فرم کشیدگی ارتفاع و عرض کم برای برداشت خاک از زمین در کاشت نهال، طراحی منحصربفردی دارند.
نهال با ریشه در خاک نیازبرداشت خاک دارد تا به راحتی بتواند در زمین ریشه دوانیده و رشد کند و بزرگ شود.

ریشه‌ی بعضی از نهال‌ها بطور عمودی و برخی دیگر بطور عرضی یا طولی در خاک بزرگ می‌شوند. که موقع کاشت و فاصله‌گذاری بین نهال‌ها باید استانداردهای آن را رعایت کرد. بله درست است. همانطور که استانداردهایی برای کاشت، نوع نهال، نوع زمین و آب و هوا وجود دارد. با توجه به نوع زمین و شرایط جوی، نوع نهال نیز متفاوت می‌شود.

همین استانداردهای نوع تولیدات؛ ابزارهای مصرفی را نیز تعیین می‌کنند. که چه نوع ابزاری برای کاشت چه نهالی مناسب و درست است.
نهال‌هایی که ریشه آن‌ها بطور عمودی رشد میکنند نیاز به عمق و کندن بیشتری دارند. و اینجاست که کار بیلچه فلزی آغاز می‌شود.

بیلچه‌های تولید داخل

مسئله دیگری که در تولید به آن توجه می‌شود، عدم دسترسی راحت مناطق روستایی و کشت و صنعت است. یک کشاورز هر زمان و هر لحظه توانایی ایاب و ذهاب به شهر را ندارد. صعب العبور مسیرها، نبود وسیله نقلیه، تعداد افراد کم خانوارازجمله مشکلات ایشان برای تهیه کالا میتواند باشد.

بنابر آنچه گفته شد، بیلچه باغبانی باید از مقاومت و دوام بالایی برخوردار باشد تا بتواند مدت زمان زیادی در شرایط آب و هوایی و کار سخت روستا بماند. متریال فلز بکار رفته در تهیه بیلچه فلزی عمر آن را تضمین می‌کند. و کیفیت کاربرد آنرا بالا می‌برد. همینطور سیستم فروش آنلاین و ارسال اینترنتی و پست، در دسترس بودن کالا را هر زمان و در هر نقطه از میهن عزیزمان ایران برای کشاورزان سهولت بخشیده است.

بزرگترین تولید کننده ابزار آلات کشاورزی

ثقال مارکت نه تنها یک فروشگاه اینترنتی است بلکه تولید کننده برتر دسته ابزار چوبی در کشور است. که تکمیل کننده تولیدات دیگر آن است. از طرفی دیگر، دسته ابزارآلات چوبی مکمل تولید بیلچه‌ باغبانی است که با استاندارد‌های روز دنیا تولید و در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.
اگر بیلچه ها، به دسته چوبی بیل مقاوم و با کیفیتی وصل نشود هنگام کار دسته در رفته و از دسته جدا می‌شود و این باعث ناتمامی کار کشاورز می‌شود.

اما دسته بیل‌های با کیفیت تولید ثقال مارکت، بطور تضمینی در اختیار کشاورزان محترم قرار می‌گیرد. و با پیچ محکمی در محل دسته‌ی بیلچه به دسته‌ی چوبی بیل پرچ می‌شود و یک محصول مکمل و محکمی را تشکیل می‌دهد. آنچه بیلچه را به محصول پر فروش تبدیل می‌کند جنس فلزی آن است که گارانتی محصول را تضمین می‌کند.

مزیت بیلچه باغبانی ثقال مارکت

کشاورزان زیادی از از این محصول استفاده می‌کنند و رضایتمندی و نظرات کشاورزان نقطه قوت قلب ما برای تولید است. قیمت ارزان و فروش عمده از مزیای دیگر پروژه است. که کاربران و فروشندگان خرده می‌توانند براحتی و یکجا آن را تهیه کنند و بقدر نیاز استفاده و یا به کشاورزان بفروشند.
آنچه از فیدبک فروشندگان خرده فروش گردآوری کرده‌ایم خوشنودی خرید مشتریان از محصولات است. که این فروشندگان را جزو مشتریان ثابت آماری ما در ثقال مارکت کرده است. اگر شما کشاورزان و کاربران محترم، دسترسی به اینترنت و سایت ثقال مارکت نداشتید می‌توانید بطور حضوری از آن‌ها تهیه نمایید.

خرید آنلاین

چنانچه علاقه‌مند به خرید اینترنتی هستید با مراجعه به سایت ثقال مارکت و جتسجوی محصول از قسمت ذره بین مراحل خرید را شروع کنید و تا پرداخت هزینه از طریق درگاه اینترنتی ادامه دهید. بعد از ثبت نهایی سفارش شما و پرداخت هزینه ی بیلچه باغبانی، همکاران ما در واحد ارسال محصولات، کالای شما را در اسرع وقت به دست شما می‌رسانند.

راحتی و اطمینان شما از خرید آنلاین محصولات ثقال مارکت هدف ماست.

نوشتهٔ پیشین
لوازم شستشو و نظافت
نوشتهٔ بعدی
پولو شرت و تاریخچه آن

محصولات پیشنهادی

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.