لوازم شستشو و نظافت

هرگاه خانه یا محل کار شما نظافت و پاکیزگی لازم را نداشته باشد، تمرکز افکار بر روی کارهای دیگر را به راحتی نخواهید داشت. لازمه‌ی اولیه تمرکز نظم است و نظم در سایه تمیزی و مرتب نمودن مکان اطراف شماست.

هر آنچه ذهن را به هم بریزد عامل موثری در زندگی ما دارد. نظام‌مند کردن این عوامل نه تنها ما را به فکر حل کردن آن می‌اندازد؛ بلکه درصد کوچکی از مردم که در زندگی و رشد ما تاثیرگذار هستند را نیز به چالش می‌کشد. تولیدکنندگان افرادی هستند که پژوهش‌ها و تحقیقات آن‌ها روی روزمرگی، فعالیت، نیاز مندی ها، علاقه مندی ها، سرگرمی و…  افراد عادی است.

نتیجه این پژوهش‌ها و تحقیق‌ها منجر به تولید محصولات در رده‌های مختلف می‌شود. محصولاتی که نتیجه آن باید آسودگی خاطر مصرف کننده را تامین کند. مصرف کننده‌ها تمایل به دستیابی سریع و انجام روش راحت‌تر برای رسیدن به نتیجه دارند. همین یک جمله کافی است تا ذهن یک پژوهشگر و تولید کننده را به خود و اهداف عالی پیشرفت‌های صنعتی ایشان معطوف کند.

 تولیدات لوازم شستشو و نظافت

محصولات نظافتی تولید داخل کشور شامل چند دسته هستند. ممکن است همه آن‌ها مد نظر ما و یا مشتری نباشد ولی ما دراین گزیده سعی کردیم به جهت آشنایی و شناخت محصولات نظافتی ثفال مارکت، مقاله‌ای درخور نیاز مصرف کننده‌ها تأمین و برای استفاده عموم آن را در سایت قرار دهیم. آنچه برای نظافت و تمیزی محل کار و محل خانه تولید و در دسترس عموم است؛ چند قلمی به شرح ذیل می‌باشد:

زمین شوی حوله‌ای میکروفایبر، جاروی کارواشی، جاروی آسفالتی، جارو و خاک‌انداز ایستاده، تی زمین شوی نخی، هر کدام از این موارد شامل محتوای  جداگانه‌ای که به تفضیل باید به آن پرداخت.

لوازم شستشو و نظافت تی زمین شوی حوله‌ای میکروفایبر

این تی نظافتی با پارچه‌ای از جنس حوله‌ای میکروفایبر و به رنگ قرمز در بازار مصرف خودنمایی می‌کند. صفحه متحرک پلاستیکی و تاشونده دارد، تا تعویض پارچه حوله‌ای را تسریع بخشد. پرزهای پارچه حوله‌ای زمانی که نم دار میشوند بر روی سطح صاف مانند سرامیک یا پارکت کشیده می‌شوند و ریزگردها و غبار به جا مانده از نظافت با جارو را به خود جذب می‌کنند.

با یک حرکت رفت و برگشتی دست تی، به راحتی کف زمین جلا می‌خورد. این پارچه‌های تمیز شونده چند بار مصرف هستند و حتی میتوان در ماشین لباسشویی نیز آن‌ها را لاندری کرد و دوباره و چندباره در نظافت استفاده کرد. زمانی که شما در حال استراحت هستید و برق روی سرامیک و یا پارکت را می‌بینید؛ آسودگی خاطر به ذهن شما انتظام می‌دهد و ناخودآگاه به پردازش برنامه‌ها و کارهای بعدی می‌رود.

عطر و بوی تمیزی فضا؛ ذهن خلاق را نیز جلا می‌دهد و انگیزه فعالیت روزانه را چندین برابر می‌کند.

 جارو و خاک‌انداز ایستاده

ابزار اولیه در لوازم شستشو و نظافت جارو است. جارویی که سال‌ها قبل از دور ریخت شاخه‌های چوب تهیه می‌شد، با پیشرفت تکنولوژی؛ امروزه از مواد اولیه پلاستیکی و به صورت مویی در قسمت پایینی جارو مورد استفاده قرار می‌گیرد. شرکت‌ها و کارخانجات تولیدی توسط دستگاه‌های پیشرفته با اهداف اقتصادی بالا به فکر تولیدات مواد پلاستیکی در حوزه نظافت نیز هستند.

برای مثال جارو و خاک‌انداز را طوری طراحی و کنار هم قرار دادند که با دیدن جارو و خاک‌انداز ایستاده، لذت یک طراحی درست و شیک را میتوان لمس کرد. همانطور که اشاره شد قسمت پایینی جارو به صورت مویی و از مواد پلاستیکی است.و قابلیت اتصالی دسته طی را داراست. این قسمت از پارچه برای  پاک کردن و زدودن زباله از روی زمین کاربرد خوبی دارد. در حین جارو کردن شما می‌توانید با این محصول بدون اینکه نیاز به خم شدن زیاد باشد. با دسته بلند جارو زباله‌ها را به خاک‌انداز در دست دیگرتان هدایت کنید و زمان کمتری برای نظافت و جمع آوری زباله‌ها صرف کنید.

 تی زمین شوی نخی

این تی‌ها نوع متفاوتی از ابزارهای نظافتی کف شوی هستند. نخ‌های بلند و همچون مار پیچیده به هم، در ردیف‌های عمودی و کاملاً چسبیده به یکدیگر. زمانی برای نظافت از این ابزار استفاده می‌شود که، جاروی اولیه انجام و نیاز به زو دودن کثیفی‌های چسبان به کف با طی نمدار هستیم.

تی نخی یکی دیگر از لوازم شستشو و نظافت است. این محصول بیشتر در ادارات و فضاهای تجاری استفاده می‌گردد. چون سایز آن بزرگتر است معمولاً بر فضاهای بالای ۲۰۰ متر کاربرد دارد. تراکم بالای نخ‌ها و درهم‌تنیدگی آن‌ها به طور سایشی روی سطح عمل می‌کند و هر نوع آلودگی چسبان به کف زمین را پاک میکند.

معلوم است که این ابزار بر روی کف‌هایی طراحی و تولید شده است که از جنس سرامیک، کاشی، پارکت و یا لمینت باشد. یعنی کف زمینی که صاف و صیقلی است. تا به راحتی بتواند روی آن حرکت کند و سطح را پاک نماید.

لوازم شستشو و نظافت جارو کارواشی

ابزار نظافتی با نام جارو کارواشی ابزاری است که، محل مورد کاربری، نام محصول را شکل می‌دهد. در کارواش‌ها که تمیزکاری کار اصلی آن‌ها ست، ابزار آلات نظافتی متنوعی مورد مصرف قرار می‌گیرد. جاروی کارواشی یک کالاست که چندین کاربرد در این محیط دارد. اول اینکه با یک خرید دو محصول دارید. جاروی بدون دسته و جاروی با دسته. دوم برای شستشوی ماشین، کف و شیشه ها. یعنی چند متریال مختلف و نیاز به یک محصول. همه اینها با جاروی کارواشی نظافت و تمیز می‌شوند.

 جارو آسفالتی

جارو را هر کجا که صحبت از نظافت و پاکیزگی باشد باید مد نظر داشت. حال یا به صورت سنتی، مدرن و یا الکتریکی. مهم آن است که باید باشد تا پروسه اولیه نظافت به درستی پیش رود. ازنام برخی محصولات، کاربرد مصرفی آن در محیط معلوم، مشخص می‌شود؛ جاروی آسفالت نیز از این قاعده مستثنی نیست. برای اینکه آسفالت را بتوانند به درستی نظافت کنند باید از مواد پلاستیکی درجه سخت در تولید استفاده شود؛ تا در هنگام جارو سایش نداشته باشد. ارتفاع رشته‌های آن به اندازه‌ای باشد تا کار را غیر ممکن نکند و زباله‌های سخت را جمع کند.

آنچه خواندید مروری بود بر لوازم شستشو و نظافت و ابزارآلات نظافتی سایت ثفال مارکت. ثقال مارکت فروشگاهی است آنلاین. که در جهت راهیابی به رضایت شما مشتریان گرامی با تسهیل در روند سفارش گیری، پرداخت و دریافت محصول بدون نیاز به مراجعه حضوری، صرف وقت  قدم برمی دارد.

 شما می‌توانید هر آنچه می‌خواهید در فیلدهای مختلف کاری و نیازی‌تان را با ثبت سفارش در سایت ثفال مارکت در اسرع وقت و در محل خودتان دریافت نمایید. هدف ما جلب رضایت مندی و حس خوب شما مشتری گرامی است.
نوشتهٔ پیشین
دسته طی
نوشتهٔ بعدی
بیلچه باغبانی

محصولات پیشنهادی

کفش ایمنی مدل A01
حراج!

کفش ایمنی مدل A01

Original price was: ۳۹۰,۰۰۰ تومان.Current price is: ۳۵۰,۰۰۰ تومان.

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.