5 دلیل برای پوشیدن تی شرت در محل کار

5 دلیل برای پوشیدن تی شرت در محل کار را در ادامه بررسی می کنیم. ایا لباس رسمی مانند پیراهن و کراوات بهتر است یا تی شرت؟

1. تی شرت ها مقرون به صرفه هستند

در اولین محیط کاری که من در آنجا میخواستم استخدام شوم، هر روز به یک پیراهن و کراوات نیاز داشت. اتو کردن، هزینه های شستشوی روزانه و…یک طرف، و گرانی لباس از طرف دیگر. فقط برای یافتن شغل، نیاز به خرید کت و شلوار برای مصاحبه داشتم. توجه  کنید من یک فارغ التحصیل دانشگاهی ضعیف بودم با موجودی حساب بانکی که با اعداد قرمز به جای سیاه نشان داده شده بود.

طبیعتاً انتخاب‌های من به دلیل هزینه بود و نه لزوماً سبک و تناسب. اما حتی پیراهن های دکمه دار ارزان، هم ارزان نیستند. برای ست نمودن نیاز به خرید کت، شلوار و کفش مناسب لباس رسمی بود. و این ها هزینه های خیلی زیادی داشتند. گزینه های زیادی نداشتم و مضحک به نظر می رسیدم.

به قیمت یک کراوات جری گارسیا، و شلوار پلیسه‌دار می‌توانم 4 یا 5 تی‌شرت عالی بخرم. آنها نیازی به خشکشویی ندارند. آنها نیازی به اتو و دستورالعمل شستشوی خاصی ندارند.

2. آنها اکولایزر عالی هستند( 5 دلیل برای پوشیدن تی شرت در محل کار)

افرادی که پول دارند می توانند لباس های گران تر، مناسب تر و شیک تر بخرند. آنها می توانند همه این کارها را بدون غفلت از موارد مهم مانند مسکن، حمل و نقل و غذا انجام دهند.

وقتی کسی لباس بسیار زیبا می پوشد، پیام این است: “من پول دارم و می خواهم آن را بدانید”. این یک شکل ناخودآگاه (شاید آگاهانه) از تسلط است. یا بهتر است بگوییم تسلطی ترسناک است. غرور می تواند منجر به رنجش اطرافیانمان شود. رنجش می تواند منجر به تفرقه شود. شما نیاز دارید که همه در یک سمت و سو حرکت کنند و در محیط کار با هم متحد باشند.

چرا تفرقه و تعصب غیرضروری در جایی که به آن نیاز ندارید ایجاد کنید؟

بعضی ها با اینکه پول دار هستند اما این کار را نمی کنند. این یک حقیقت غیرقابل انکار در مورد دفتر و زندگی است. پوشیدن تی شرت این واقعیت را تغییر نمی دهد. اما، آن را نیز برجسته نمی کند. مانند مارک زابرک میلیاردر معروف که نه تنها تی شرت می پوشد بلکه تمامی تی شرت های آن یک دست و یک رنگ است. او می گوید نمی خواهم وقتم را برای پوشیدن لباس تلف کنم.

5 دلیل برای پوشیدن تی شرت در محل کار

3. تبلیغات در محیط کار با تی شرت

هم به معنای واقعی و هم مجازی. یک تی شرت می تواند نشان دهنده برند یا پیامی باشد هویت شما را نشان دهد. می تواند پر جنب و جوش و هنری باشد می تواند خنده دار یا طنز باشد می تواند تنگ یا شل باشد. می تواند ساده باشد. امکانات بی پایان هستند. که دقیقا همان چیزی است که شما می خواهید. تساوی‌دهنده‌ای که هنوز از فردگرایی بیرون می‌آید.

مبادا فراموش کنیم، این شرکت می تواند تی شرت های شگفت انگیزی به کارمندان بدهد .  مانند:

  • نام شرکت
  • برندسازی محصول
  • ایجاد حسن نیت
  • یک پارچه سازی و ایجاد تعهد بین کارکنان با تی شرت های یکسان

4. باعث ایجاد روابط جدید می شوند

و اما یکی از آخرین دلایل 5 دلیل برای پوشیدن تی شرت در محل کار ایجاد روابط جدید می باشد.

نگاه کن آن شخص تی شرت جنگ ستارگان را پوشیده است. شما عاشق جنگ ستارگان هستید! شرط ببندید که آن شخص جنگ ستارگان را نیز دوست دارد. چه راهی عالی برای ایجاد مکالمه بین شما و یک همکار که به ندرت با او ارتباط برقرار می کنید.

5. تی شرت ها به طرز باورنکردنی راحت هستند

به طور جدی. آیا چیزی نرم تر و راحتر از تی شرت وجود دارد؟

علاوه بر اینها در زمان نیز می توانید صرفه جویی نمایید. همچنین مناسب استفاده در فصل گرما می باشد.

منبع

 

نوشتهٔ پیشین
ساخت خانه بر روی آب با چوب توسکا
نوشتهٔ بعدی
نحوه خشک کردن چوب

محصولات پیشنهادی

نوشته‌های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.